תוסס מכונות אוטומטיות

יום חמישי, 8 בנובמבר 2012

מכונות אוטומטיות להצבה או מכירה

הן היו כאן תמיד, אבל בשנים האחרונות אנחנו עדים ליותר ויותר מכונות אוטומטיות ברחבי הארץ. הסיבה לכך נעוצה בעובדה ששעות הפעילות שלנו הולכות ומתארכות ושירותי המזון והמשקה הבסיסיים לא הסתגלו עדיין לשינוי ולא מסוגלים לתת מענה. כך ניתן לראות יותר ויותר מכונות אוטומטיות במקומות שפעילים עשרים וארבע שעות ביממה כגון בתי חולים ומוסדות בריאות אחרים, תחנות רכבת, וכיו"ב. כיום ישנן מספר חברות שעוסקות בתחום של מכירה או הצבה של מכונות אוטומטיות וכעת נפרט מעט על שני התחומים.

מכונות אוטומטיות להצבה או מכירה


הצבת מכונות אוטומטיות ללא עלות


במידה ואתם מעוניינים למשל לספק לעובדים שלכם את האפשרות ליהנות משתיה חמה או קלה במהלך שעות העבודה או במידה ואתם זקוקים למכונות אוטומטיות מסוגים שונים לכל סיבה שהיא, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אחת החברות בתחום ולהזמין מכונות אוטומטיות להצבה ללא עלות. מכונות שיוצבו בשטח שלכם ללא עלות יספקו לכל מי שנמצא בקרבתן את המוצרים שהוא מעוניין בהם והתחזוקה של המכונה לרבות עדכון המלאי ודאגה לטריותו תהיה באחריות החברה המספקת.

מכונות אוטומטיות להשכרה


במידה ואתם שוקלים להכניס כסף מן הצד או להתמקד ביצירת כסף בעזרת מכונות אוטומטיות, זוהי הבחירה המוצלחת עבורכם. מאחר ומדובר במכונות יקרות מאוד, כדאי להתחיל את קו המכונות שלכם דווקא ממכונות שכורות. בדרך כלל החברה המשכירה תשמח לייעץ לכם באילו מכונות לבחור, היכן להציב אותן וכיו"ב. במידה ותראו שמדובר בתחום שלא מתאים לכם או שהרווחיות נמוכה מדי עבור ההשקעה, תוכלו לסיים את השכירות ללא התחייבות.

סוגים שונים של מכונות אוטומטיות


כיום ניתן למכר כמעט כל דבר במכונות אוטומטיות. המכונות הבסיסיות שאתם ודאי מכירים הם מכונות לממכר שתייה חמה כגון קפה או שוקו ומכונות לשתייה קרה, מכונות סיגריות ומכונות לממכר חטיפים. עם זאת, חשוב שתדעו שישנו ליין שלם של מכונות מתקדמות נוספות. בין היתר מדובר על מכונות לייצור פיצה ללא מגע יד אדם שמופעלות בתשלום, מכונות לייצור צ'יפס חם ואפילו מכונות למכירת סרטי די וי די. אתם יכולים לבחור מה אתם מעוניינים להציב במכונות שלכם וכבר נראתה לפחות מכונה אחת שמוכרת כפכפים לים. בצרפת החל טרנד של מכונות לממכר חלב היישר מהחקלאי – הלקוחות מכניסים בקבוק ריק למכונה וזו בתורה ממלאת אותו בלב טרי היישר מהרפת.

איך מתחילים קו מכונות אוטומטיות?


ובכן, כמו כל התחלה של עסק חדש, כדאי להתחיל בקטן. במידה וזיהיתם צורך במקום כלשהו אתם מוזמנים לשכור מכונה אחת ולהתחיל לעבוד איתה. מאחר והיא לא דורשת מכם כמעט כלום, תוכלו להמשיך להתפרנס כרגיל מהעבודה מרכזית שלכם. במידה והיא תכניס לכם מספיק כסף, אתם מוזמנים לאתר מקום נוסף. העיקרון הוא ניסוי ותהייה. לא כל מכונה יפה לכל מקום ולכל עונה. בסיסי צה"ל הם צרכנים כבדים של בקבוקי שתייה קרים למשל ומכונות גלידה אוטומטיות כמעט שאינן רווחיות בחורף.