תוסס מכונות אוטומטיות

יום רביעי, 6 במרץ 2013

מכונות אוטומטיות – חידוש ומילוי מלאי


אחד היתרונות הגדולים של מכונות אוטומטיות הוא תאריך התפוקה הרחוק של השתייה, בין אם בבקבוקים או בפחיות. יש לכך כמה השלכות חשובות על החזקת מכונות שתייה. ראשית, המלאי של המכונות לא מתקלקל מהר ולכן בעל מכונה יכול לרכוש מראש מלאי גדול יותר במחיר טוב יותר מאשר רכישת מלאים קטנים על פני תקופה ארוכה. שנית, הצורך למלא את המכונה תלוי אך ורק בכמות השתייה שנמכרת ולא בתאריכי תפוגה. כלומר, כאשר מגיעים למכונה ממלאים את המלאי ולא מחליפים אותו כפי שקורה פעמים רבות במכונות של סנדוויצ'ים למשל כך שהפחת יורד והחיסכון עולה. 

מכונות אוטומטיות – חידוש ומילוי מלאי

היתרונות של מכונות שתייה קרה אוטומטיות על פני מכונות אחרות


מכונות אוטומטיות נמצאות כמעט בכל מקופם ציבורי היום – בתי חולים, אוניברסיטאות, קניונים וכו'. אם נסתכל היטב נראה שהרוב הגדול של המכונות הן מכונות שתייה קרה אוטומטיות. השאלה היא כמובן מדוע? אילו יתרונות מחזיקות מכונות אלו על פני אחרות?

מכונות שתייה קרה אוטומטיות – מכירות


המוצר הנמכר ביותר במכונות אוטומטיות הוא שתייה קרה, יותר מכל מכונה אחרת, מכונות שתייה קרה אוטומטיות מפיקות רווחים. בישראל במיוחד בה הקיץ ארוך והאביב והסתיו אינם קרים במיוחד, שתייה קרה במחיר סביר, מצוננת היטב ובמרחק של לחיצת כפתור היא מוצר מבוקש. מעבר לכך, בתקופת הקיץ, ידוע כי המכירות של שתייה קרה במכונות אוטומטיות עולות בכ-30% כך שהמכונה בהחלט מצדיקה את ההשקעה בה ולו בשל גריפת הרווחים הנאים מאוד בקיץ. 

היתרונות של מכונות שתייה קרה אוטומטיות על פני מכונות אחרות