תוסס מכונות אוטומטיות

יום ראשון, 24 בפברואר 2013

מכונות שתייה אוטומטיות


אחד התחומים שנהנה מתנופת פיתוח יוצאת דופן בשנים האחרונות הוא התחום של מכונות שתייה אוטומטיות. מי עוד זוכר את המכונות העתיקות שנטו להתקלקל לעתים קרבות, שהציעו מבחר מצומצם של משקאות ושלא ניתן היה לראות את שמתחולל בהן בפנים? במכונות העתיקות האלו ניתן היה לשלם אך ורק עם מטבעות ולרוב שימוש בהן היה מקור לאכזבה. ברובן גם לא היה עם מי לדבר במקרה של תקלה ולכן הפופולאריות שלהן הייתה צנועה ביותר. בשנים האחרונות כפי שציינו מכונות שתייה אוטומטיות חוות פריחה יוצאת דופן הודות לשינויים רבים שנערכו בתחום ועל כך נפרט מיד.

מכונות שתייה אוטומטיות


ההתפתחויות בתחום של מכונות שתייה אוטומטיות


התחרות הרבה בתחום, העובדה שכיום ישנה חנות נוחות בכל תחנת דלק כמעט והעובדה שהלוחות פשוט לא מוכנים להסתפק במועט הובילה להמון שינויים בתחום של מכונות שתייה אוטומטיות. זה מתחיל מהמראה המרשים. המכונות המודרניות נמצאות תמיד במצב תחזוקתי מצוין והן נראות טוב מאוד. הדגמים החדשים מאפשרים ללקוח לצפות במנגנון המורכב שפועל ברגע שבו מכניסים כסף למכונה. לעתים המראה עצמו מושך את הלקוח להשתמש במכונה. כמו כן אפשרויות התשלום התרחבו וכיום מכונות רבות מצוידות בנוסף לאפשרות של הכנסת כסף קטן גם באפשרות רכישה בעזרת שטרות, כרטיס אשראי ואפילו בעזרת שימוש בטלפון הנייד. השמועות אומרות שבעתיד יהיו המכונות מחוברות לאינטרנט וכך מכונות שתייה אוטומטיות יוכלו להתחבר לרשתות החברתיות למשל.

איפה צריך מכונות שתייה אוטומטיות?


ובכן, באון עקרוני התשובה לשאלה הזו הייתה אמורה להיות – בכל מקום שבו ישנו ריכוז של בני אדם בעוד שאין בנמצא קיוסק או חנות קטנה פתוחים. למרת זאת, התשובה היא בכל מקום. לעתים קרובות אנשים יעדיפו לרכוש שתייה קרה מאותן מכונות שתייה אוטומטיות ולא להיכנס לחנות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה לפיה מכונות שתייה אוטומטיות חוסכות את הצורך לעמוד בתור או להתמודד עם אנשים נוספים, להמתין לעודף, להתווכח עם מוכרים וכיו"ב. כמו כן במכונות אין את הפיתוי לרכש דברים נוספים בניגוד לכל קיוסק ממוצע בו המגוון מעודד קנייה של מוצרים נוספים בהם אין ללקוח לרוב צורך.

להרוויח מהתחום בקלות


כיום ישנן מספר חברות שמסייעות ליזמים צעירים מתחילים או מקצועיים להתנסות בקו של מכונות שתייה אוטומטיות בעצמם בקלות ובנוחות. מדובר על חברות שמשכירות מכונות וכך יכול כל אדם באשר הוא לראות האם הוא בנוי לתחם והאם הוא מתאים לו כאפיק הכנסה צדי או מרכזי. החכמה היא לבחור במיקום המושלם. רוב החברות שעוסקות בתחום ישמחו להעניק ללקוחות שלהם מידע בנוגע למכונה המושלמת במקום המושלם. כך ניתן להתחיל בקטן, לשכור מספר מכונות שתייה אוטומטיות ומשם להתרחב לאט אבל בטוח. בעתיד ניתן כבר לרכוש את המכונות ולהציב אותן היכן שרק נראה שישנו פוטנציאל. מדובר על תחום מרתק שבמידה ותשתלטו עליו תוכלו לגרוף רווחים בקלות ובמהירות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה